درباره بانک یاب

بانک یاب یک وب سایت فروش بانک اطلاعات، ایمیل و شماره تلفن های طبقه بندی شده است که طیف گسترده ای از بانک های اطلاعاتی اصناف و استان ها را برای خرید ارائه کرده است. ما فایل هایی در موضوعات مختلف از جمله بانک اطلاعات مشاغل ایران به تفکیک اصناف و استان ها، بانک شماره موبایل ایران به تفکیک اصناف و … را از منابع معتبر و گوگل مپ جمع آوری کرده ایم. این فایل ها در قالب های مختلف مانند Txt، Word، Excel ارائه می شوند.

ما معتقدیم که  هر کسب و کاری باید برای برای جذب مشتری اقدام به  تبلیغات خدمات و محصولات خود کند و می خواهیم به مردم کمک کنیم تا به روشی آسان و کم هزینه، مشتریان هدف خود را پیدا کنند.

مجموعه بانک یاب همواره برای ارائه بهترین تجربه خرید به مشتریان خود تلاش می کند و می کوشیم تا بانک های اطلاعاتی ارزشمند را با کمترین قیمت در اختیار کاربران قرار دهیم. روش سفارش در بانک یاب بسیار ساده و آسان است و با چند کلیک فایل خریداری شده در حساب کاربری و همچنین ایمیل شما قرار می گیرد. 

همچنین بانک های ارائه شده به صورت دوره ای بروزرسانی می شوند و بروزرسانی ها برای مشتریان قبلی محصول همواره رایگان خواهد بود. اگر سوالی دارید یا نیاز به یک بانک اطلاعاتی خاصی دارید، لطفا با ما تماس بگیرید.