1-فایل خریداری شده بلافاصله در حساب کاربری شما در منو دانلود ها قابل دریافت می باشد. چنانچه پس از پرداخت آنلاین، فایل در اختیارتان قرار نگرفت کافیست به شماره 09134394859 به صورت تلفنی ، پیامک یا در واتس اپ اطلاع دهید تا محصول خریداری شده سریعا برایتان ارسال گردد.

2-در زمان خرید بسته بانک اطلاعاتی دقت نمایید که محتوای بانک های اطلاعاتی با بانک های شماره موبایل یا بانک ایمیل ممکن است متفاوت باشد. برای مثال در بسته های بانک شماره موبایل، تنها شماره موبایل صنف مورد نظرتان قرار دارد و اطلاعات کامل تر مانند اسم مجموعه ها، آدرس، تلفن ثابت و … در بسته های بانک های اطلاعاتی وجود دارد.

3-بانک های اطلاعاتی در بانک یاب به صورت دوره ای بروزرسانی میشوند و همواره می توانید از طریق شماره موبایل خود وارد حساب کاربریتان شوید و آخرین نسخه بانکی که خریداری نموده اید را رایگان دریافت کنید.

4-چنانچه محصول خریداری شده از سایت بانک یاب با آنچه که در توضیحات محصول (شامل تعداد اطلاعات، نوع صنف و …) آمده است مغایرت داشته باشد تا 7 روز امکان عودت وجه وجود دارد. برای هر محصول تعداد ردیف اطلاعات درج شده است که محصول دریافتی شما باید به همان اندازه باشد. دقت نمایید تنها در صورتی هزینه عودت داده میشود که بانک اطلاعاتی دریافت شده اشتباه و یا ناقص باشد.

5-مجموعه بانک یاب به کاربران خود که حداقل یک سفارش فعال داشته باشند، پنل پیامکی رایگان ارائه میدهند. برای این کار کافیست از آدرس https://pouyapayam.ir/register.jspd ثبت نام نمایید تا پنل به صورت رایگان در اختیارتان قرار داده شود و اطلاعات آن برایتان پیامک می شود.

6. درصد صحت اطلاعات در هر محصول ممکن است متفاوت باشد و این بستگی به نحوه جمع آوری اطلاعات آن بسته دارد. برخی از اطلاعات توسط تیم بانک یاب و یا ربات ما از گوگل بیزنس و یا گوگل مپ جمع آوری، بهینه سازی و تدوین می شوند. برخی دیگر ممکن است از پایگاه داده وب سایت ها، اینستاگرام، تگرام و … جمع آوری. نهایتا به صورت دوره ای محصولات بروزرسانی میشوند تا بالاترین درصد صحت اطلاعات ارائه گردد.

7. به دلیل تحویل آنی و خودکار محصول پس از پرداخت، امکان بازگشت هزینه وجود ندارد. لطفا در انتخاب محصول مورد نظر و قیمت آن که به تومان درج شده است، دقت نمایید. تنها در صورتی هزینه عودت داده میشود که در بند شماره 4 آمده است.